├ľneri 1

fdegmezx2

New member
22 A─ču 2021
3
2
3
­čĄÜB─░RKAC ONERI AKLIMA GELENLER─░ YAZDIM

1-Oyunda Kadim Efsun Olsun, Ama 5-5 Biraz Zor Gelirse Daha uzun ├ľm├╝rl├╝ Daha Zevkli Bir Sw Olaca─č─▒n─▒ D├╝┼č├╝n├╝yorum..
2-Kost├╝mler 2 Haftal─▒k S├╝reli Olursa Daha zevkl─▒ Olur. + Kostum Efsun ekleme de Olursa ─▒y─▒ olur ve Bu kostumler max 1 hafta uzat─▒labilir Olabiilir.
3-Y├╝kseltme Sand─▒klar─▒ndan +basma ─▒temi 1 deil 3 de deil [2] tane +basma ─▒tem─▒ atarsa orta ile zor aras─▒ olur guzel olur.
4- + Basma Oranlar─▒ Esk─▒ Tc den 1 T─▒k Zor olabilir ve b├╝y├╝l├╝ Metal Sadece 1 Bosstan c─▒kmal─▒ onuda s─▒z bel─▒rlersen─▒z ─▒y─▒ olur ama drobu cok zor olacak sek─▒lde .
5- Metinlerden Kadim Efsun Nesnesi Sabit 5x olab─▒l─▒r . ama rondom olacaksa 4-8 aras─▒ da olab─▒l─▒r..
6- 6.Efsun Olsun Ama S├╝reli olcak sek─▒lde Art─▒k sure ve di─čer Ayarlar Sizde
7-Potlar.PNGBu kritikler Bu sek─▒lde Surekl─▒ Ac─▒k olursa Iy ─▒ Olur Oyunculara kolayl─▒k sekl─▒nde.K─▒rm─▒z─▒ Hareket h─▒z─▒) Yes─▒l Sald─▒r─▒ h─▒z─▒

:unsure:
D├╝┼č├╝ncelerim bu ┼čekide ┼×imdilik Yorumlar─▒n─▒z─▒ Bekl─▒yorum..

Son d├╝zenleme:
  • Haha
Tepkiler: jagitc ve wiliau

wiliau

New member
16 Haz 2021
8
1
3
22
XD kanka kusura bakma ama bu ┼čekilde bir d├╝zenleme ile TC 2 ayl─▒k ├Âmr├╝ olan piyasa serverine d├Ân├╝┼č├╝r. Bu gibi aray─▒┼člar─▒n var ise seni ├žok zor bir zaman bekliyor maalesef

wiliau

New member
16 Haz 2021
8
1
3
22
Senin beklentin neler karde┼čim yazarm─▒s─▒n biraz
Oyunun olabilecek en uzun s├╝re boyunca devam etmesini istedi─čimizden, yazd─▒─č─▒n gibi piyasa serveri ├Âzelliklerinin olmamas─▒ en b├╝y├╝k iste─čimiz.

Mesela Kadim Efsun bu yap─▒y─▒ bozan en b├╝y├╝k etken, bir ka├ž g├╝nde PvP ve PvM i├žin en iyi bonuslar─▒n elde edilebildi─či bir yap─▒ sa├žma olur. ─░stersen her efsun i├žin 10 tane oran koy yine de o 5/5 tam oran efsunlar tutturulacak ve zevki ka├ž─▒racak.

├ľzellikli kost├╝mlerin oyundan tamamen kald─▒r─▒lmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum kozmetik d─▒┼č─▒nda tamamen gereksizler.

Y├╝kseltme e┼čyalar─▒ sand─▒klardan de─čil moblardan d├╝┼č├╝r├╝l├╝rse oyunda para kazan─▒labilecek ek bir piyasa olu┼čur. Her birinin zorlu─čuna g├Âre farkl─▒ de─čerli olur.

Uzun soluklu yap─▒n─▒n varl─▒─č─▒n─▒ koruyabilmesi i├žin metinlerden elde edilen efsunlar─▒n olabildi─čince k─▒s─▒tl─▒ olmas─▒ gerekir. ├ľrne─čin 10 Metin ta┼č─▒ kesip maksimum 2 efsun almak gibi.

Ayr─▒ca ejderha markalar─▒n─▒n da tamamen oyundan kald─▒r─▒lmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. Gereksiz farklar yarat─▒yor.

fdegmezx2

New member
22 A─ču 2021
3
2
3
Oyunun olabilecek en uzun s├╝re boyunca devam etmesini istedi─čimizden, yazd─▒─č─▒n gibi piyasa serveri ├Âzelliklerinin olmamas─▒ en b├╝y├╝k iste─čimiz.

Mesela Kadim Efsun bu yap─▒y─▒ bozan en b├╝y├╝k etken, bir ka├ž g├╝nde PvP ve PvM i├žin en iyi bonuslar─▒n elde edilebildi─či bir yap─▒ sa├žma olur. ─░stersen her efsun i├žin 10 tane oran koy yine de o 5/5 tam oran efsunlar tutturulacak ve zevki ka├ž─▒racak.

├ľzellikli kost├╝mlerin oyundan tamamen kald─▒r─▒lmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum kozmetik d─▒┼č─▒nda tamamen gereksizler.

Y├╝kseltme e┼čyalar─▒ sand─▒klardan de─čil moblardan d├╝┼č├╝r├╝l├╝rse oyunda para kazan─▒labilecek ek bir piyasa olu┼čur. Her birinin zorlu─čuna g├Âre farkl─▒ de─čerli olur.

Uzun soluklu yap─▒n─▒n varl─▒─č─▒n─▒ koruyabilmesi i├žin metinlerden elde edilen efsunlar─▒n olabildi─čince k─▒s─▒tl─▒ olmas─▒ gerekir. ├ľrne─čin 10 Metin ta┼č─▒ kesip maksimum 2 efsun almak gibi.

Ayr─▒ca ejderha markalar─▒n─▒n da tamamen oyundan kald─▒r─▒lmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. Gereksiz farklar yarat─▒yor.
Bir Onceki Tc Oyleydi Efsun nesnes─▒ ve kad─▒m vard─▒ sand─▒klardan ─▒tem 1 tane at─▒yordu k─▒mse kalmad─▒ swde oyle sen─▒n ded─▒g─▒n g─▒b─▒ zora k─▒mse gelemez bence durmaz k─▒mse bence ornekler─▒de var baska swlerde o sek─▒l yapt─▒ yuksek userl─▒ k─▒mse gelem─▒yor okadar zora

jagitc

New member
12 Haz 2021
5
1
3
Denmark
­čĄÜB─░RKAC ONERI AKLIMA GELENLER─░ YAZDIM

1-Oyunda Kadim Efsun Olsun, Ama 5-5 Biraz Zor Gelirse Daha uzun ├ľm├╝rl├╝ Daha Zevkli Bir Sw Olaca─č─▒n─▒ D├╝┼č├╝n├╝yorum..
2-Kost├╝mler 2 Haftal─▒k S├╝reli Olursa Daha zevkl─▒ Olur. + Kostum Efsun ekleme de Olursa ─▒y─▒ olur ve Bu kostumler max 1 hafta uzat─▒labilir Olabiilir.
3-Y├╝kseltme Sand─▒klar─▒ndan +basma ─▒temi 1 deil 3 de deil [2] tane +basma ─▒tem─▒ atarsa orta ile zor aras─▒ olur guzel olur.
4- + Basma Oranlar─▒ Esk─▒ Tc den 1 T─▒k Zor olabilir ve b├╝y├╝l├╝ Metal Sadece 1 Bosstan c─▒kmal─▒ onuda s─▒z bel─▒rlersen─▒z ─▒y─▒ olur ama drobu cok zor olacak sek─▒lde .
5- Metinlerden Kadim Efsun Nesnesi Sabit 5x olab─▒l─▒r . ama rondom olacaksa 4-8 aras─▒ da olab─▒l─▒r..
6- 6.Efsun Olsun Ama S├╝reli olcak sek─▒lde Art─▒k sure ve di─čer Ayarlar Sizde
7-Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 28Bu kritikler Bu sek─▒lde Surekl─▒ Ac─▒k olursa Iy ─▒ Olur Oyunculara kolayl─▒k sekl─▒nde.K─▒rm─▒z─▒ Hareket h─▒z─▒) Yes─▒l Sald─▒r─▒ h─▒z─▒

:unsure:
D├╝┼č├╝ncelerim bu ┼čekide ┼×imdilik Yorumlar─▒n─▒z─▒ Bekl─▒yorum..
G├Âz├╝m k├Âr oldu resmen. Okudu─čum dan hi├žbir ┼čey anlayamad─▒m, yaz─▒m hatalar─▒n y├╝z├╝nden.
Neden c├╝mle i├žinde nokta koymad─▒─č─▒n halde ba┼č harfleri b├╝y├╝k yaz─▒yorsun? Anlamad─▒─č─▒m olay ┼ču, forumda yanl─▒┼č yaz─▒lan kelimeler i├žin k─▒rm─▒z─▒ ┼čeritte uyar─▒lar var. Hi├ž mi fark etmedin ?